В Україні готують нові пенсійні зміни

Тільки створюючи мотиваційні механізми участі в пенсійній програмі можна відновити дієздатну, збалансовану систему пенсійного забезпечення. Для цього Кабінет міністрів готує нові зміни пенсійної системи, які дозволять захистити українців з накопиченим страховим стажем. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Повідомляє сайт  СІЧЕСЛАВ INFO з посиланням на Сьогодні.

Рева підкреслив, що “зрівнялівка” в пенсійних виплатах, без врахування страхового стажу та сплачених внесків, повністю нівелювала потреби для молодого покоління офіційно працювати і брати участь в пенсійній програмі. Це, в свою чергу, руйнує пенсійну систему – призводить до неможливості навіть мізерних виплат пенсіонерам і позбавляє молодь права на майбутню пенсію. Як відомо, прийнята пенсійна реформа усуває несправедливість в нарахуванні за рахунок зміни формули розрахунку пенсій.

“Люди отримували однакові пенсії, маючи різний стаж і рівень заробітної плати. З 12 млн пенсіонерів 8,5 млн отримували пенсію на рівні прожиткового мінімуму – і людина зі стажем 35 років, і той, хто працював 15 років … Який стимул молодій людині, яка бачить таку несправедливість на прикладі своїх батьків, йти офіційно працювати? Саме для вирішення цієї проблеми пенсійна реформа запровадила диференціацію умов і розміру пенсійного забезпечення”, – заявив міністр в ефірі телеканалу ZIK.

За його словами, важливим питанням є забезпечення пенсій українців, які мають великий стаж роботи, але через економічну ситуацію впродовж усього життя отримували низькі зарплати.

“Це люди, які все життя тяжко працювали в колгоспах за “трудодні”, ті хто працювали санітарками та фельдшерами, і інші, які працювали по 30 років і більше”, – Андрій Рева.

Так, за словами голови Мінсоцполітики, сьогодні розглядаються механізми для збільшення рівня пенсійного забезпечення таких громадян.

“Неможливо всі проблеми вирішити однією дією – потрібно робити послідовні кроки. Прийнята пенсійна реформа є першим кроком уряду на цьому шляху. Отримані внаслідок детінізації ресурси можна було просто розділити між усіма без вирішення питань, які призвели до проблем у пенсійній системі, але уряд пішов шляхом відновлення соціальної справедливості – пенсію мають право отримати ті, хто її заробив”, – заявив Рева.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району