Дніпропетровщина розширить економічну співпрацю з Естонією та Бельгією

Дніпропетровщина зацікавлена у розширенні економічної співпраці з Естонією та Бельгією. Йдеться не лише про залучення інвестицій, а й про вихід підприємств області на ринки цих країн. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана з Послами Естонії та Бельгії. Закордонних гостей запевнили: Дніпропетровщина – надійний партнер, який гарантує прозорі умови ведення бізнесу, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Дніпропетровщина зацікавлена у розширенні економічних зв’язків. Ми створюємо привабливий інвестиційний клімат та підтримуємо бізнесменів у переорієнтації на європейські ринки. В області працює інвестиційний центр, рада підприємців, створено найбільший в Україні індустріальний парк, запроваджено систему електронних закупівель Prozorro. Дніпропетровщина перша в Україні за кількістю залучених інвестицій. А отже, нам довіряють», – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Важливий економічний партнер для Дніпропетровщини – Бельгія. Інвестори розглядають можливість розширення співпраці з областю. А ще – запрошують бізнесменів Дніпропетровщини попрацювати у Бельгії.

«Зараз українці творять свою історію. Важливий внесок в цю справу – розвиток економіки. Бельгійські підприємства, які працюють в Україні, успішно розвиваються і хочуть продовжувати це співробітництво та виводити його на новий рівень. Хотілося б бачити й українські компанії на бельгійському ринку. Це було б позитивним сигналом для інших європейських країн», – наголосив Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

Прагне розширювати співпрацю з областю й Естонія.

«Нам потрібно розвивати економічні відносини. Можливо, вдасться організувати поїздку естонських підприємців на Дніпропетровщину. Будемо над цим працювати», – сказав Посол Естонської Республіки в Україні Герт Антсу.

Джерело: Дніпро Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району