Дніпро знову дивує своїми досягненнями

Дніпро став четвертим українським містом, в якому запрацював сервіс онлайн-виклику автомобілів – Uber. Першим користувачем платформи став мер Дніпра Борис Філатов, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську міську раду.
Посадовці Дніпровської мерії очікують від компанії чесної конкуренції та прозорої роботи. Заступник міського голови Володимир Міллер, зокрема, зауважив, що бюджет міста отримає додаткові надходження від податків, які сплачуватимуть оператори компанії.
«Коли ми спілкуємося з європейськими партнерами і великими компаніями, які реалізували себе на цивілізованому ринку, ми відчуваємо перспективи. Відчуваємо, що Дніпро – велике європейське місто, з яким хочуть працювати», – зазначив заступник мера Володимир Міллер під час прес-конференції 30 березня.
Система Uber працює у 73 країнах світу. Це – мобільний додаток, який можна вільно скачати в мережі. Пасажиру необхідно ввести лише адресу поїздки, а його місцезнаходження система визначить автоматично. При цьому всі особисті дані користувачів захищені. Співпрацювати з платформою можуть таксисти, які дотримуються всіх правил перевезень.
Переговори з компанією Uber міський голова Борис Філатов розпочав ще влітку минулого року. Директор з логістики та операційної діяльності Uber Артем Панченко подякував меру за його готовність співпрацювати із сучасними сервісами та розробками.
«Компанія Uber у Дніпрі буде представлена UberX. Це – масовий доступний сервіс із чистими, комфортними, охайними автомобілями. Вартість проїзду складатиме 6 грн за подачу і 4 грн за кожен кілометр. Мінімальна вартість поїздки – 14 гривень», – повідомив представник компанії.
Розрахуватися за проїзд можна готівкою або карткою, приєднавши її до додатка.
У департаменті транспорту Дніпровської мерії сподіваються, що початок роботи платформи зробить перевезення більш безпечними.
Довідка. Uber – міжнародна технологічна компанія, розробник однойменного мобільного додатка з виклику автівок  із персональним водієм. Додаток працює в більш ніж 450 містах світу. В Україні сервіс Uber доступний з 2016 року. Наразі ним можна скористатися в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району